OBKLADY A DLAŽBY
TERASY A BALKONY
REKONSTRUKCE BYT. JÁDRA
KOUPELNY
OMÍTKY
FASÁDY
SÁDROKARTONY
ZÁKLADOVÉ DESKY
BETONOVÉ PODLAHY
HYDROIZOLACE
VYZDÍVÁNÍ ZDIVA
STROPY MIAKO
REKONSTRUKCE STŘECH
PERGOLY A KRBY
KAMENNÉ ZDI A PLOTY
PLOTY A OPLOCENÍ
KOMÍNY
ZÁMKOVÉ DLAŽBY
BOURACÍ PRÁCE
KAMENNÉ TERASY
CHODNÍKY
VLHKOST A SANACE
PLOVOUCÍ PODLAHY
DŘEVĚNÉ PODLAHY
 
 
 

VLHKOST A SANACE

Řešíme Vaše problémy s vlhkostí zdiva, vlhkostí podlah a tepelné mosty

Máte vlhké zdivo?

Chcete se zbavit vlhkosti podlah?

Máte odpouklé omítky?

Chcete pravidelně zdivo odvětrávat?nadpis obrázku
nadpis obrázku
nadpis obrázku
nadpis obrázku


Okopávka a drenáže
    Nabízíme Vám realizaci okopávky domu s instalací nopové folie. Položíme Vám drenážní trubky pro zajištění větrací funkce zdiva. Okopávka je nutná vždy v místech, kdy dochází k přímému styku nasákavé horniny se zdivem a dochází tak předání vlhkosti horniny zdivu.


Chemická injektáž zdiva
    Nabízíme Vám chemickou injektáž zdiva. Celý princip je založen na zábraně pronikání vlhkosti do horních vrstev zdiva. Nejčastěji vlhkost zdiva proniká do výšky přibližně 1m od podlahy. Injektáž se provádí navrtáním zdiva po 10 cm a dojde k vsazení chemických patron. Patrona při styku s vodou odstartuje chemickou reakci a dojde ke spojení patron. Vytvoří se stálá chemická vrstva, která zabraňuje prostupu vlhkosti.


Odstranění vlhkosti v podlaze
    Nabízíme Vám odvlhčení podlah. Dle zkušenosti se nejčastěji setkáváme se starými betonovými podlahami nebo podlahami dřevěnými. Staré betonové podlahy se skládají ze spodního kamenného štětu a jsou pokryty vrstvou betonu, neobsahují však drenáže, ani žádné izolace izolace proti vlhkosti. Dřevěné podlahy jsou nečastěji realizovány na dřevěných polštářích ležící na pískovém loži. Takové podlahy jsou vlhké, dřevěné podlahy plně shnilé. Nabízíme Vám řešení ve formě vykopání podlah, dřenáže a tvorbou nové struktury podlahy s drenáží a podlahovou hydroizolací. Je-li podlaha izolována, nabídneme Vám realizaci betonového potřeru s pokládkou dlažby, laminátové podlahy či dřevěné masivní podlahy.


Sanační omítky
    Nabízíme Vám provedení sanačních omítek. V případě, že je odstraněna příčina vzniku vlhkosti, je možné přistoupit k realizaci sanačních omítek. Sanační omítka je následně stálá a vydrží na dlouhá léta.