OBKLADY A DLAŽBY
TERASY A BALKONY
REKONSTRUKCE BYT. JÁDRA
KOUPELNY
OMÍTKY
FASÁDY
SÁDROKARTONY
ZÁKLADOVÉ DESKY
BETONOVÉ PODLAHY
HYDROIZOLACE
VYZDÍVÁNÍ ZDIVA
STROPY MIAKO
REKONSTRUKCE STŘECH
PERGOLY A KRBY
KAMENNÉ ZDI A PLOTY
PLOTY A OPLOCENÍ
KOMÍNY
ZÁMKOVÉ DLAŽBY
BOURACÍ PRÁCE
KAMENNÉ TERASY
CHODNÍKY
VLHKOST A SANACE
PLOVOUCÍ PODLAHY
DŘEVĚNÉ PODLAHY
 
 
 

BETONOVÉ PODLAHY

Provedeme základní betonový potěr i konečné betonové podlahy

Chcete provést betonové podlahy pro podlahové vytápění?

Požadujete kvalitní betonové podlahy v novostavbě?

Máte chalupu a chcete vykopat, zaštěrkovat a zabetonovat podlahy?

Chcete provést odvětrání podlah jádrovými průrazy zkrz zdi?

Požadujete izolovat a zateplit podlahu?

nadpis obrázku
nadpis obrázku
nadpis obrázku
nadpis obrázku
nadpis obrázku
nadpis obrázku
nadpis obrázku
nadpis obrázkuBetonové podlahy v novostavbě
    Nabízíme provedení betonových podlah v celém rodinném. Betonové podlahy jsme schopni v přízemí rodinného domu provést během jednoho dne. Provádíme hydroizolace, zateplení podlahy a následné betonování podlahy. Zhotovíme Vám betonovou podlahu i pro podlahové vytápění. Samozřejmností je přidávání plastifikátoru do betonu. V případě realizace betonového potěru na podlahovém topení a zateplené podlaze je nutné přidat kari sítě určené projektem. Po zabetonování je nutné betonový potěr udržovat vlhký pro kvalitní tvrdnutí/zrání betonu. Beton zraje 28 dní. Vrstva betonového potěru není určena pro trvalou pochůznost (při zátěži může způsobovat drolení zrnek písku). Na betonový potěr je nutné vždy položit podlahovou krytinu.


Betonové podlahy u vesnických chalup
    Nabízíme provedení betonových podlah v celé chalupě. Betonové podlahy jsme schopni provést během jednoho dne. Provedeme vykopání podlahy a odvoz materiálu, následně celou plochu zaštěrkujeme. Štěrk pečlivě zhutníme, položíme na celou plochu armaturu a zabetonujeme základním betonem. Provádíme hydroizolace, zateplení podlahy a následné betonování podlahy. Zhotovíme Vám betonovou podlahu i pro podlahové vytápění. Samozřejmností je přidávání plastifikátoru do betonu. Zpravidla je nutné provést ve štěrkovém loži odvětrání vlhosti a radonu. V případě realizace betonového potěru na podlahovém topení a zateplené podlaze je nutné přidat kari sítě určené projektem. Po zabetonování je nutné betonový potěr udržovat vlhký pro kvalitní tvrdnutí/zrání betonu. Beton zraje 28 dní. Vrstva betonového potěru není určena pro trvalou pochůznost (při zátěži může způsobovat drolení zrnek písku). Na betonový potěr je nutné vždy položit podlahovou krytinu.


Jádrové vrtání
    Nabízíme jádrové průrazy zkrz kamenné či cihlové zdi. Tyto průrazy převážně slouží jako prostupy vodoinstalace, elektroinstalce, průrazy pro digestoř v kuchyni. Jádrové průrazy jsou nezbytné pro odvětrání vlhkosti či pro odvětrání radonu.


Podlahové topení