OBKLADY A DLAŽBY
TERASY A BALKONY
REKONSTRUKCE BYT. JÁDRA
KOUPELNY
OMÍTKY
FASÁDY
SÁDROKARTONY
ZÁKLADOVÉ DESKY
BETONOVÉ PODLAHY
HYDROIZOLACE
VYZDÍVÁNÍ ZDIVA
REKONSTRUKCE STŘECH
PERGOLY A KRBY
KAMENNÉ ZDI A PLOTY
PLOTY A OPLOCENÍ
KOMÍNY
ZÁMKOVÉ DLAŽBY
BOURACÍ PRÁCE
KAMENNÉ TERASY
CHODNÍKY
VLHKOST A SANACE
PLOVOUCÍ PODLAHY
DŘEVĚNÉ PODLAHY
 
 
 

PŮDNÍ VESTAVBA, SÁDROKARTONOVÝ PODHLED

Sádrokartony - půdní vestavby, podhledy a příčky - to je suchá stavba

Chcete zateplit půdní prostor a šetřit tím investovanou energii?

Je vaším přáním realizovat podkroví ze sádrokartonu?

Chcete realizovat sádrokartonové příčky?

Požadujete stropní sádrokartonový podhled včetně zateplení?

Nelíbí se vám typicky hladký sádrokarotnový povrch?
nadpis obrázku
nadpis obrázku
nadpis obrázku
nadpis obrázkuPůdní vestavba - podlahy, sádrokarton, koupelna, omítky, instalace
    Nabízíme Vám kompletní realizaci půdní vestavby. Každá realizace běžně začítá zhotovením podlahy. Zhotovíme rovný podlahový rošt, který laserově zaměříme. Provedeme plošnou pokládku desek a finální realizaci např. plovoucí podlahy.

   Vyzdíme Vám koupelnové jádro. Zajistíme veškeré instalační práce jako jsou rozvod kanalizace, vodoinstalace, elektro rozvody s finálním dokončení. Finálním dokončením se rozumí instalace baterií, sprchového koutu, osazení záchodu, zapojení a zazdění vany. Finální dokončení provedeme po kompletním provedení obkladů a dlažeb.

    Provedeme Vám zateplení mezikrokevních míst a zhotovýme rošt pro uchycení sádrokartonů. Osadíme a kvalitně ukotvíme sádrokartony dle platných doporučení výrobce sádrokartonu. Zatmelíme spáry mezi sádrokartony. Broušení spar sádrokartonů provádíme strojně pomocí brusky na sádrokarton s odsáváním broušeného prachu průmyslovým vysavačem. Tento způsob úpravy je rychlý, bezprašný a kvalitní. Ručně nikdy nevybrousíte spáry tak do hladka jako s brouskou na sádrokarton často nazývané jako "žirafa"

   Po dokončení sádrokartonů nabízíme kompletní vymalování na Vaše přání. Součástí realizace půdní vestavby je i montáž dvěří. Zazdíváme buď klasícké kovové zárubně či osazujeme obložkové dveře. Pokud máte nad půdní vestavbou ještě podstřešní prostor, stává se s pravidelností osazování sklopných půdních schodů pro příležitostné lezení do podstřešního prostoru.


Stropní sádrokartonový podhled
    Nabízíme realizaci stropního sádrokartonového podhledu. Zaměříme sádrokartonový rošt pomocí laserového zaměřovače. Ukotvíme profili dle platných norem výrobce. Celou plochu zateplíme a ukotvíme sádrokarotny. Sádrokartonové spáry zatmelíme, vybroucíme strojní bruskou s odsáváním prachu. Dle přání provedeme vymalování.


Hladký povrch sádrokartonu může být minulostí
   Nelíbí se Vám hladký povrch sádrokartonu a chcete mít plochu ve stylu klasické omítky? Dle přání vám provedeme realizaci omítky na sádrokarton. Je však důležité provést realizaci omítky tak, aby se Vám ze sádrokartonu neoloupala.