OBKLADY A DLAŽBY
TERASY A BALKONY
REKONSTRUKCE BYT. JÁDRA
KOUPELNY
OMÍTKY
FASÁDY
SÁDROKARTONY
ZÁKLADOVÉ DESKY
BETONOVÉ PODLAHY
HYDROIZOLACE
VYZDÍVÁNÍ ZDIVA
STROPY MIAKO
REKONSTRUKCE STŘECH
PERGOLY A KRBY
KAMENNÉ ZDI A PLOTY
PLOTY A OPLOCENÍ
KOMÍNY
ZÁMKOVÉ DLAŽBY
BOURACÍ PRÁCE
KAMENNÉ TERASY
CHODNÍKY
VLHKOST A SANACE
PLOVOUCÍ PODLAHY
DŘEVĚNÉ PODLAHY
 
 
 

PERGOLY A KRBY

Pergoly s krbem, udírnou, pecí na pizzu či volným ohništěm

Uvažujete o volně stojící pergole, pergole u stěny či zděné pergole?

Plánujete luxusní kamenný krb s odkládacím pultem?

Požadujete krb z pohledových či šamotových cihel?

Chcete postavit udírnu, či volné ohniště z kamene nebo cihel?

Líbila by se Vám pec na pizzu ve které se dá pect i maso a uzeniny?

„Užijte si volný čas a relaxujte v pergole s kamenným krbem ”

nadpis obrázku
nadpis obrázku
nadpis obrázku
nadpis obrázku
nadpis obrázku
nadpis obrázku
nadpis obrázku
nadpis obrázku
nadpis obrázku
nadpis obrázku
nadpis obrázku
nadpis obrázku
nadpis obrázku
nadpis obrázku
nadpis obrázku
nadpis obrázku
nadpis obrázku
nadpis obrázku
nadpis obrázku
nadpis obrázku
nadpis obrázku
nadpis obrázku
nadpis obrázku
nadpis obrázkuPergola volně stojící, pergola u zdi, zděná pergola pro zimní využití
    Způsobů, jak postavit pergolu a využít tak prostoru, který nabízí Váš dvůr či zahrada, je nepřeberné množstvi.

    Nabízíme Vám postavení pergoly volně stojící v prostoru, kdy je možné dostavět z jedné strany pevnou zeď pro vytvoření závětří.

    Další nabízenou variantou je varianta využití již stojící kamenné či cihlové zdi.

    Zajímavá varianta je i zděná pergola, jež bude mít dekorativní zdivo (kámen, cihla) a kombinaci dřeva, může sloužit rodině celoročně.

    Vytvoříme Vám základovou desku, kterou lze ohraničit pohledovými obrubníky. Na podlahu lze položit keramiku. Velmi hezká je přírodní kamenná podlaha a neméně zajímavá je podlaha dřevěná. Dřevěná podlaha je vhodná například z dubových prken. Existují však i jiné varianty dřevěných materiálů.


Kamenný krb
    Nabízíme realizaci kamenného krbu na míru s možností odkládacího pultu. Pokud zvolíte nejkvalitnější variantu krbu, jež bude mít popelník pro popel, ohniště s roštem, zátopový systém a postranní uchycení roštu, budete s krbem maximálně spokojeni a budete vždy velmi pohodlně krb roztápět a i po dokončení grilování uklízet.

    Každý kamenný krb, který realizujeme má celošamotovou spalinovou cestu, komínové dvířka a vlastní komín. U kamenného krbu nesmí chybět postranní odkládací pulty pro přípravu pokrmů a následné odkládání zhotovených pokrmů na talíř.


Cihelný krb z okrasných nebo šamotových cihel
    Nabízíme realizaci cihelného krbu na míru s možností odkládacího pultu. Pokud zvolíte nejkvalitnější variantu cihelného krbu, jež bude mít popelník pro popel, ohniště s roštem, zátopový systém a postranní uchycení roštu, budete s krbem maximálně spokojeni a budete vždy velmi pohodlně krb roztápět a i po dokončení grilování uklízet.

    Každý cihlový krb, který realizujeme má celošamotovou spalinovou cestu, komínové dvířka a vlastní komín. U cihlového krbu nesmí chybět postranní odkládací pulty pro přípravu pokrmů a následné odkládání zhotovených pokrmů na talíř.


Udírna z kamenne nebo okrasných či šamotových cihel
    Nabízíme realizaci kamenné nebo cihelné udírny na míru s možností odkládacího pultu. Udírna je vytvořena jako komplet ohniště, dostatečného kouřovodu a prostoru pro uzené maso a klobásy. Součástí každé udírny je teploměr pro hlídání teploty. U každé udírny je možnost vytvoření zahradního sporáku, jež je vytápěn ohništěm. Sporák lze osadit přímo kupovanými pláty či osadit žulovými kameny. Před realizací je stanoven a předložen kompletní návrh udírny.


Otevřené ohniště z kamene nebo okrasných či šamotových cihel
    Nabízíme realizaci kamenného nebo cihelného otevřeného ohniště Ohniště obsahuje polohovatelný rošt. Máte-li rádi grilování na kameni. Zajistíme kamenný plát na míru s rámem pro možné polohování. Součástí každého ohniště je rošt s možností prostoru popelníku pro snadný úklid. Nechcete-li se zaobírat dlouhými přípravami s roztopením ohně, zabudujeme do ohniště elektrické dmychadlo pro snadné roztopení.