VÝKOPOVÉ PRÁCE
TERÉNNÍ ÚPRAVY
DEMOLICE
AUTODOPRAVA
ČISTÍRNA ODPADNÍCH VOD
JÍMKY A SEPTIKY
ŽUMPY
BAZÉNY
ZEMNÍ KOLEKTOR PRO TČ
KANALIZACE PRO RD
REALIZACE ZAHRAD
DROBNÉ JEŘÁBNICKÉ PRÁCE
MANIPULACE MATERIÁLU
 
 
 

BAZÉNY

Nabízíme realizaci bazénu - zemní práce, odvoz materiálu, stavební práce, armování, pokládka dlažby v okolí bazénu

Uvažujete o realizaci zapuštěného bazénu na Vaší zahradě?

Přejete si provést výkopové práce včetně odvozu vytěžené horniny?

Chcete zajistit potřebné stavební práce pro realizaci bazénu?

Chtěli by jste zajistit kompletní začištění a terénní úpravy?

Požadujete provést zámkovou dlažbu či keramickou dlažbu v okolí bazénu?nadpis obrázku
nadpis obrázku
nadpis obrázku
nadpis obrázku
nadpis obrázku
nadpis obrázku
nadpis obrázku
nadpis obrázku
nadpis obrázku
nadpis obrázku


Zemní práce pro bazén
    Nabízíme zemní práce spojené s realizací bazénu. Bazén Vám po zaměření vykopeme. Výkopovou zeminu naložíme a odvezeme. Bude-li v okolí bazénu nutné vyrovnat terén, tak použijeme výkopovou zeminu pro zemní práce v okolí bazénu.


Stavební práce pro bazén
    Provedeme veškeré stavební práce spojené s realizací bazénu. Provedeme zaštěrkováním plochy, kterou několikrát přehutníme, položíme kari sítě v celé ploše a dle projektu zbetonujeme dno vrstvou betonu do roviny.Použiváme laserový nivelační přístroj pro přesné určení roviny. Po usazení a instalaci bazénu provedeme obetonování bazénu i s okolím bazénu.


Úpravy okolí bazénů
    Kamenný koberec

   Nabízíme Vám realizaci velice krásného okolí bazénu kamenným kobercem. Kamenný koberec je složen aplikací kamenných oblázků různých barev a dvousložkové pryskyřice. Kamenný koberec je přijemný na bosou nohu. Při styku pokožky s kamenným kobercem oblásky přijemně hřejí a chůze bosou nohou lze přirovnat k masáži chodidel.

    Keramická dlažba

   Nabízíme Vám realizaci keramické dlažby v okolí bazénu. Keramická dlažba je nutná proužít s patřičným protiskluzem. Před pokládkou dlažby celý povrch okolí bazénu izolujeme speciální terasovou izolací, která zapříčiní odmrzání dlažby. Povrch je velice příjemný na chůzi bosou nohou.

    Zámková / Betonová dlažba

   Nabízíme Vám realizaci zámkové/betonové dlažby v okolí bazénu. Betonová dlažba je sama o sobě protiskluzná v různých barevných variantách a tvarech. Povrch je velice příjemný na chůzi bosou nohou a cenově výhodný.

    Terasová prkna

   Nabízíme Vám realizaci povrchu v okolí bazénu pomocí terasových prken. Terasová prkna jsou vysoce odolná proti působení vlhkosti, houbám a plísním. Povrch je vzhledově elegantní.