Kontakty | HLAVLA s.r.o | NEPOMUK a okolí

HLAVLA s.r.o
Pačejov-nádraží, 34101 Horažďovice
IČO: 29164320   DIČ: CZ 29164320
vedena u Krajského soudu v Plzni, oddíl C vložka 28241
mobil: +420 724 112 069
e-mail: hlavla@hlavla.cz

STAVEBNÍ PRÁCE, ZEMNÍ PRÁCE A PRODEJ STAVEBNÍCH MATERIÁLŮ NEPOMUK a okolí

Provádíme stavební práce, zemní práce a prodej stavebních materiálů v městě Nepomuk a jeho okolí.

STAVEBNÍ PRÁCE NEPOMUK

V Nepomuku a v okolí města Nepomuk provádíme stavební práce jako jsou obklady a dlažby, rekonstrukce bytového jádra, rekonstrukce koupelen, obkládání nových koupelen, jádrové omítání, štukování, fasády ručně házené, fasády zateplené, sádrokartony, sádrokarotnové podhledy, sádrokartonové předstěny, sádrokarotnové příčky, základové desky, betonové podlahy, betonové potěry, hydroizolace, vyzdívání zdiva, realizace střech, tesařské práce, pokládka střešní krytiny, klempířské práce, Pergoly, krby kamenně, krby cihelné, krby stavebnicové, kamenné zdi, ploty zděné z výrobních dílců, ploty z pletiva, ploty s podhrabovými deskami, opravy komínů, komínové sestavy, zámkové dlažby, bourací práce, kamenné terasy, chodníky, vlhkost a sanace, okopávky, plovoucí podlahy či dřevěné podlahy.

ZEMNÍ PRÁCE NEPOMUK

V Nepomuku a v okolí města Nepomuk provádíme zemní práce jako jsou výkopové práce, terénní úpravy, demolice staveb, demolice kamenný zdí, autodoprava materiálů, realizace čistírny odpadních vod pro rodinné domy a chalupy, jímky a septiky, žumpy, bazény, zemní kolektor pro tepelné čerpadlo, kanalizace, realizace zahrad, jeřábnické práce či realizace zahrad.

STŘECHY NEPOMUK

V Nepomuku a v okolí města Nepomuk provádíme střechy a rekonstrukce střech. Zajištujeme tesařské, pokrývačské a klempířské práce s dodáním řeziva, střešních krytin a ostatních materiálů.

PRODEJ STAVEBNÍCH MATERIÁLŮ, SEPTIKŮ, JÍMEK, ČISTÍREN ODPADNÍCH VOD atd.

Zajišťujeme pro Vás stavební materiály, které si ke stavbě vyberete, případně Vám doporučíme. Provádíme pravidelné porovnání cen a dodáváme materiál za výhodné ceny. Věříme, že budete nadále spokojeni.