Kontakty | HLAVLA s.r.o | BLOVICE a okolí

HLAVLA s.r.o
Pačejov-nádraží, 34101 Horažďovice
IČO: 29164320   DIČ: CZ 29164320
vedena u Krajského soudu v Plzni, oddíl C vložka 28241
mobil: +420 724 112 069
e-mail: hlavla@hlavla.cz

STAVEBNÍ PRÁCE, ZEMNÍ PRÁCE A PRODEJ STAVEBNÍCH MATERIÁLŮ BLATNÁ a okolí

Provádíme stavební práce, zemní práce a prodej stavebních materiálů ve městě Blatná a jeho okolí.

STAVEBNÍ PRÁCE BLATNÁ

V Blatné a v okolí města Blatné provádíme stavební práce jako jsou obklady a dlažby, rekonstrukce bytového jádra, rekonstrukce koupelen, obkládání nových koupelen, jádrové omítání, štukování, fasády ručně házené, fasády zateplené, sádrokartony, sádrokarotnové podhledy, sádrokartonové předstěny, sádrokarotnové příčky, základové desky, betonové podlahy, betonové potěry, hydroizolace, vyzdívání zdiva, realizace střech, tesařské práce, pokládka střešní krytiny, klempířské práce, Pergoly, krby kamenně, krby cihelné, krby stavebnicové, kamenné zdi, ploty zděné z výrobních dílců, ploty z pletiva, ploty s podhrabovými deskami, opravy komínů, komínové sestavy, zámkové dlažby, bourací práce, kamenné terasy, chodníky, vlhkost a sanace, okopávky, plovoucí podlahy či dřevěné podlahy.

ZEMNÍ PRÁCE BLATNÁ

V Blatné a v okolí města Blatná provádíme zemní práce jako jsou výkopové práce, terénní úpravy, demolice staveb, demolice kamenný zdí, autodoprava materiálů, realizace čistírny odpadních vod pro rodinné domy a chalupy, jímky a septiky, žumpy, bazény, zemní kolektor pro tepelné čerpadlo, kanalizace, realizace zahrad, jeřábnické práce či realizace zahrad.

STŘECHY BLATNÁ

V Blatné a v okolí města Blatná provádíme střechy a rekonstrukce střech. Zajištujeme tesařské, pokrývačské a klempířské práce s dodáním řeziva, střešních krytin a ostatních materiálů.

PRODEJ STAVEBNÍCH MATERIÁLŮ, SEPTIKŮ, JÍMEK, ČISTÍREN ODPADNÍCH VOD atd.

Zajišťujeme pro Vás stavební materiály, které si ke stavbě vyberete, případně Vám doporučíme. Provádíme pravidelné porovnání cen a dodáváme materiál za výhodné ceny. Věříme, že budete nadále spokojeni.